TURUNCU CAR RENTAL 
olarak en büyük çabamız, sizlere güvenli, rahat bir yolculuk sağlamaktır. Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir.Hedefimiz hizmette kaliteyi her zaman ekip ruhuyla  en yüksek seviyede tutmaktır.

Otomobil ihtiyacınızı sürekli arttığı ve buna paralel olarak kullanım maliyetlerinin yükseldiği günümüzde, size çok güzel haberlerimiz var.  TURUNCU CAR RENTAL olarak sizi otomobil sahibi olmanın tüm yükümlülüklerinden kurtarıp, ihtiyaç duyduğunuz her aracı gerek internet aracılığıyla gerek telefonla , zaman ve mekan gözetmeksizin adresinize ulaştırıyoruz.

 

Misyonumuz


Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Oto Kiralama’da lider firma olmak.


Dikkat ederseniz TURUNCU CAR RENTAL firması misyon bildirgesinde “Siz İsteyin biz sunalım” diyerek “neden varız” sorusuna cevap veriyor. Vizyon bildirgesinde ise “ekonomik olma özelliğimiz ile lider firma olmayı amaçlıyoruz” diyerek “gelecekte hangi konumdayız?” sorusunu yanıtlıyor.

 


Vizyonumuz


Bireysel araç kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı zaman dilimlerinde ( günlük, haftalık, aylık, yıllık ) gerçekleşmektedir. Kiralama süresinin uzaması, kiralama maliyetlerini düşüreceği gibi işinizden ve sosyal hayatınızdan alacağınız verimi arttıracaktır.

 

 


Kalite Politikamız

Bireysel araç kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı zaman dilimlerinde ( günlük, haftalık, aylık, yıllık ) gerçekleşmektedir. Kiralama süresinin uzaması, kiralama maliyetlerini düşüreceği gibi işinizden ve sosyal hayatınızdan alacağınız verimi arttıracaktır.

Filomuzdaki tüm araçlar garanti kapsamında ve rent a car kaskolu olup, herhangi bir mekanik arıza ve kaza esnasında sizden hiçbir isim altında ücret talep edilmemektedir. Kalite politikamız, öncelikle müşterimizi korumak ve en yüksek seviyede hizmet vermek anlayışı üzerine kurulmuştur.